Beyasun Industrial Co., Ltd

Jesteśmy producentem pieluch dla niemowląt, pieluchy typu pull-up, pieluch dla dorosłych, podkładki pod pacjenta, chusteczek higienicznych, podpasek higienicznych, wkładek higienicznych itp.

Razem, robimy to lepiej!

Dom

Beyasun Industrial Co.,Ltd

Orzecznictwo
Chiny Beyasun Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Beyasun Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Beyasun Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4
Beyasun Industrial Co.,Ltd Beyasun Industrial Co.,Ltd Beyasun Industrial Co.,Ltd Beyasun Industrial Co.,Ltd
Ładowanie zdjęć Beyasun Industrial Co., Ltd pokój spotkań

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : "Goodkids", "Babyking", "Drycare" "Wesburg", "Healthy", "Camera", "Smooth baby", "Tender Joy" "Easy Care" "Novo Care"
Ilość pracowników : 270~300
pc Export : 80% - 90%

Beyasun Industrial Co., Ltd

Nasza firma, Beyasun Industrial Co., Ltd, znajduje się w Nan 'an City w prowincji Fujian w Chinach, która jest profesjonalnym producentem jednorazowych produktów sanitarnych, takich jak pieluchy dziecięce, spodnie podciągające dla dzieci, pieluchy dla dorosłych, chusteczki nawilżane, podpaski higieniczne i wkładki do majtek, jednorazowa podkładka do łóżka, skompresowany ręcznik itp. Nasza fabryka obejmuje około 35 000 metrów kwadratowych. Jesteśmy jednym z producentów o najwyższej technologii na świecie z automatycznymi liniami produkcyjnymi.

Nasze zaawansowane zarządzanie prowadzi do dobrych produktów firmy i jakości. "Goodkids", "Babyking", "Drycare" "Wesburg", "Healthy", "Camera", "Smooth baby", "Tender Joy", "Prodigy", "Baby Care" ... to są nasze marki przewagi konkurencyjnej i sieci sprzedaży rozpowszechniono w większości krajów i regionów. Możemy dostarczyć około 100 różnych przedmiotów o różnych specyfikacjach. Wyeksportowaliśmy również nasze produkty do Kanady, USA, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Afryki i niektórych innych krajów i obszarów.


Ponieważ koncentrujemy się na ścisłym zarządzaniu i dobrej współpracy między działami, skala naszej firmy stopniowo się powiększała. Zdaliśmy certyfikat ISO9001: 2008, CE, QC, FDA. Nasza jakość cieszy się dobrą opinią w kraju i za granicą, a nasze obroty rosną z roku na rok. Wierzymy, że możemy współpracować z klientami w kraju i za granicą, aby stworzyć lepszą przyszłość.

Połączmy się, zrobimy to lepiej!

Szczegóły kontaktu
Beyasun Industrial Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. William

Tel: 0592-2109380

Faks: 86--0592-2109380

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)