Dom

Beyasun Industrial Co.,Ltd

profil firmy

Beyasun Industrial Co., Ltd

Nasza firma, Beyasun Industrial Co., Ltd, znajduje się w Nan 'an City w prowincji Fujian w Chinach, która jest profesjonalnym producentem jednorazowych produktów sanitarnych, takich jak pieluchy dziecięce, spodnie podciągające dla dzieci, pieluchy dla dorosłych, chusteczki nawilżane, podpaski higieniczne i wkładki do majtek, jednorazowa podkładka do łóżka, skompresowany ręcznik itp. Nasza fabryka obejmuje około 35 000 metrów kwadratowych. Jesteśmy jednym z producentów o najwyższej technologii na świecie z automatycznymi liniami produkcyjnymi.

Nasze zaawansowane zarządzanie prowadzi do dobrych produktów firmy i jakości. "Goodkids", "Babyking", "Drycare" "Wesburg", "Healthy", "Camera", "Smooth baby", "Tender Joy", "Prodigy", "Baby Care" ... to są nasze marki przewagi konkurencyjnej i sieci sprzedaży rozpowszechniono w większości krajów i regionów. Możemy dostarczyć około 100 różnych przedmiotów o różnych specyfikacjach. Wyeksportowaliśmy również nasze produkty do Kanady, USA, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Afryki i niektórych innych krajów i obszarów.


Ponieważ koncentrujemy się na ścisłym zarządzaniu i dobrej współpracy między działami, skala naszej firmy stopniowo się powiększała. Zdaliśmy certyfikat ISO9001: 2008, CE, QC, FDA. Nasza jakość cieszy się dobrą opinią w kraju i za granicą, a nasze obroty rosną z roku na rok. Wierzymy, że możemy współpracować z klientami w kraju i za granicą, aby stworzyć lepszą przyszłość.

Połączmy się, zrobimy to lepiej!

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nasza historia

--- Beyasun Industrial Co., Ltd

Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : "Goodkids", "Babyking", "Drycare" "Wesburg", "Healthy", "Camera", "Smooth baby", "Tender Joy" "Easy Care" "Novo Care"

Ilość pracowników : 270~300

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beyasun Industrial Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Beyasun Industrial Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Beyasun Industrial Co.,Ltd Certyfikaty